loading

PİKNİK ORGANİZASYONU

PİKNİK ORGANİZASYONU

PİKNİK ORGANİZASYONU

Sivil toplum kuruluşları, dernekler, şirketler, firmalar, eğitim kurumları gibi kurumlar yılda en az bir dafa bir araya gelip güzel vakit geçirecekleri piknik organizasyonuna gereksinim duyarlar.Bu organizasyon şirket çalışanları için çok keyifli olmasına rağmen,şirket yöneticileri için ise streslidir.

Piknik organizasyonları deneyimli kadro ve tecrübe ister.Bunun yanı sıra yemyeşil bir mekan ister.

Nice Organizasyon avrupa ve anadolu yakasında kendisine ait piknik alanları ile sizlere  çalışanlarınıza ve çocuklara muhteşem bir piknik şöleni sunuyor.

Nice piknik'te neler var gelin beraber inceleyelim;

  • Şişme oyun parkları: Şişme oyun ekipmanları piknik alanlarında uygun yerlere kurulur ve aktivite boyunca oyun parkının başında, oyun parkının güvenliği ve idaresinden sorumlu bir eleman bulunur. Başlıca şişme oyun ekipmanlarımız ise şunlardır: Canlı langırt, şişme zıpzıp, top havuzu, şut becerisi, rodeo, sumo güreşi, tırmanma piramidi.

 

  • Karnaval yiyecekler: Pamuk şekeri arabası, patlamış mısır arabası, osmanlı macunu, popcorn makinası, osmanlı şerbetçisi, gözlemeci, maraş dondurmacısı. Arabaların başında kostümlü bir eleman bulunur ve davetlilere ücretsiz dağıtım yaparlar.

 

  • Piknik süslemeleri: Piknik alanlarının bayraklar, balonlar ve konsept materyaller ile süslenmesi.

 

  • Catering hizmeti: Piknik organizasyonları için çeşitli yemek menüleri. Yemeklerin pişirilmesi ve servisi, hijyenik koşullarda piknik alanında yapılmaktadır

  Çekilişler,protokol karşılama,ödüllü yetişkin yarışmaları,maskot karşılama ve daha neler neler...