loading

Mad Science Kiralama

Mad Science Kiralama

Mad Science Kiralama

MAD SCIENCE TOPLU GÖSTERI PROGRAMLARI

Mad Science eglenceli toplu gösteri programlari çocuklara yönelik bilim temali çilgin sovlardan meydana gelir ve 3-12 yas grubuna uygun, çocuklarin merak duygularini tetikler ve yaraticiliklarini harekete geçirirler.

Çocuklar; el çabuklugu ile kuru buz bulut firtinalarina, Mad Science hovercraft ile havada kaymayi, sabun köpügü fabrikasini seyretmeyi, süper ziplayan toplari yaratmayi, sihirli çamurlari yapmayi, ses dalgalarini degistirmeyi ve daha birçoklarini deneyimler! Mad Science sovlari özellikle okullarin bilim senliklerine uygun, AVM ‘lerde, sirket ve aile toplantilarina ve sosyal grup toplantilarina uygun olup, talep edilen süreye, her gruba ve bütçeye göre ayarlanabilmektedir. Mad Science eglenirken ögrenmeyi, ögrenirken eglenmeyi izleyicilere sunmaktadir.

Eglenceli Bilim Gösteri programlari ilkögretim okullari (1.-6. siniflar) ile ana okullari Bilim Senlikleri, Bilim Festivalleri ve Bilim Fuarlarina önerilir.

Eglenceli Bilim Gösteri Programlari, Sosyal Sorumluluk Projeleri düzenleyen firmalara önerilir.

Eglenceli Bilim Gösteri programlari kurumsal müsterilerin tercih ettigi mekânda sunulmaktadir.

 

Mad Science, çocukların öğrenme şevklerini, bilimsel keşifler ile teşvik ederek öğrenmelerini, yaşadıkları heyecan ile unutmamalarını sağlar!

MAD SCIENCE DENEYLERİ

Mad Science programına katılan anaokulu çocukları birer takım kurarak mühendis olurlar ve bir köprüyü birlikte inşa ederler, çılgın kimya dünyasında deneylere adım atarlar, unutulmaz dinozor kazısı yaparlar veya bir roket imal edip, fırlatırlar veya popüler spor faaliyetleri yanında böcekleri eğlenerek keşfetme fırsatını yakalarlar…

Çılgın Kırmızı Robot aktiviteleri çocukların başlarını döndürür.